Stramproy

Nederland

Verzinkerij Weert B.V. STRAMPROY
Electrocoat Stramproy B.V. STRAMPROY
Industrieweg 35, 6039 AP Stramproy
+31 (0)495 566666

 

Productie:

Verzinken en poedercoaten

 

Afmetingen:

verzinken

BAD 1BAD 2
LENGTE13,50 m enkel dip
22,00 m dubbel dip
6,50 m
BREEDTE1,70 m1,70 m
DIEPTE2,90 m
4,50 m keerdip
3,10 m
MAX. GEWICHT10.000 kg4.000 kg

 

poedercoaten

LENGTE7,80 m
BREEDTE2,45 m
DIEPTE0,90 m
MAX. GEWICHT800 kg

 

Contactpersonen:

Verkoop:
Henny Duisters | +31 (0)495 566673 | henny.duisters@weertgroep.net
Bjorn Bergh | +31 (0)495 566667 | bjorn.bergh@weertgroep.net

Planning:
Verzinken: Rob Drijkoningen | +31 (0)495 566689 | rob.drijkoningen@weertgroep.net
Poedercoaten: Kelly Beljaars | +31 (0)495 566641 | kelly.beljaars@weertgroep.net

Expeditie:
Pieter Palmen | +31 (0)495 566660 | pieter.palmen@weertgroep.net

 

Google Maps Weert Groep

Genk

België

Electrocoat Genk N.V. GENK
Bosdel 61, 3600 Genk
+32 (0)89 304043

 

Productie:

Poedercoaten

 

Afmetingen:

LENGTE13,00 m
BREEDTE2,50 m
DIEPTE1,50 m
MAX. GEWICHT1.800 kg

 

Contactpersonen:

Verkoop:
Frank Meyers | +32 (0)89 304043 | frank.meyers@weertgroep.net

Planning:
Peter Thys | +32 (0)89 304043 | peter.thys@weertgroep.net

Expeditie:
Yasar Ertanir | +32 (0)89 304043 | yasar.ertanir@weertgroep.net

 

Google Maps ElectroCoat

Ouffet

België

Galvaco S.A. OUFFET
Parc Artisanal 2, 4590 Ouffet
+32 (0)86 366511

 

Productie

Verzinken

 

Afmetingen

LENGTE7,00 m
BREEDTE1,70 m
DIEPTE2,90 m
MAX. GEWICHT3.500 kg

 

Contactpersonen:

Verkoop:
Jean Michel Bosson | +32 (0)86 366511 | jeanmichel.bosson@weertgroep.net

Planning:
Didier Collard | +32 (0)86 366511 | didier.collard@weertgroep.net

Expeditie:
Gilles Conrad | +32 (0)86 366511 | gilles.conrad@weertgroep.net

 

Google Maps Galvaco

© Weert Groep | Ontwerp: Ontwerpburo de Keizerin | Tekst: Niqui zuivere taal

Stramproy

Nederland

Verzinkerij Weert B.V. STRAMPROY
Electrocoat Stramproy B.V. STRAMPROY
Industrieweg 35, 6039 AP Stramproy
+31 (0)495 566666

 

Productie:

Verzinken en poedercoaten

 

Google Maps Weert Groep

Genk

België

Electrocoat Genk N.V. GENK
Bosdel 61, 3600 Genk
+32 (0)89 304043

 

Productie:

Poedercoaten

 

Google Maps ElectroCoat

Ouffet

België

Galvaco S.A. OUFFET
Parc Artisanal 2, 4590 Ouffet
+32 (0)86 366511

 

Productie

Verzinken

 

Google Maps Galvaco

DUURZAAM

NIET GIFTIG

GSB KWALITEIT

ONDERHOUDSARM

UNIVERSEEL TOEPASBAAR

© Weert Groep
      Ontwerp:
Ontwerpburo de Keizerin | Tekst: Niqui zuivere taal