STRAMPROY

NEDERLAND

Verzinkerij Weert B.V. STRAMPROY

Electrocoat Stramproy B.V. STRAMPROY

Industrieweg 35, 6039 AP  Stramproy

 

PRODUCTIE:

Verzinken en poedercoaten

 

AFMETINGEN:

verzinken

 

LENGTE

 

BREEDTE

DIEPTE

 

MAX. GEWICHT

 

poedercoaten

LENGTE

BREEDTE

DIEPTE

MAX. GEWICHT

 

CONTACTPERSONEN:

Verkoop:

Henny Duisters |  +31 (0)495 566673 | henny.duisters@weertgroep.net

Bjorn Bergh | +31 (0)495 566667 | bjorn.bergh@weertgroep.net

 

Planning:

Verzinken: Rob Drijkoningen | +31 (0)495 566689 | rob.drijkoningen@weertgroep.net

Poedercoaten: Kelly Beljaars | +31 (0)495 566641 | kelly.beljaars@weertgroep.net

 

Expeditie:

Pieter Palmen |  +31 (0)495 566660 | pieter.palmen@weertgroep.net

 

 

BAD 2

6,50 m

 

1,70 m

3,10 m

 

4.000 kg

 

BAD 1

13,50 m enkel dip

22,00 m dubbel dip

1,70 m

2,90 m

4,50 m keerdip

10.000 kg

7,80 m

2,45 m

0,90 m

800 kg

GENK

BELGIË

Electrocoat Genk N.V. GENK

Bosdel 61, 3600  Genk

 

PRODUCTIE:

Poedercoaten

 

AFMETINGEN:

LENGTE

BREEDTE

DIEPTE

MAX. GEWICHT

 

CONTACTPERSONEN:

Verkoop:

Frank Meyers |  +32 (0)89 304043 |  frank.meyers@weertgroep.net

 

Planning:

Peter Thys |  +32 (0)89 304043 |  peter.thys@weertgroep.net

 

Expeditie:

Yasar Ertanir |  +32 (0)89 304043 |  yasar.ertanir@weertgroep.net

 

 

13,00 m

2,50 m

1,50 m

1.800 kg

OUFFET

BELGIË

Galvaco S.A. OUFFET

Parc Artisanal 2, 4590  Ouffet

 

PRODUCTIE:

Verzinken

 

AFMETINGEN:

LENGTE

BREEDTE

DIEPTE

MAX. GEWICHT

 

CONTACTPERSONEN:

Verkoop:

Jean Michel Bosson |  +32 (0)86 366511 |  jeanmichel.bosson@weertgroep.net

 

Planning:

Didier Collard |  +32 (0)86 366511 |  didier.collard@weertgroep.net

 

Expeditie:

Gilles Conrad |  +32 (0)86 366511 |  gilles.conrad@weertgroep.net

 

 

7,00 m

1,70 m

2,90 m

3.500 kg

© Weert Groep | Ontwerp: Ontwerpburo de Keizerin | Tekst: Niqui zuivere taal